Opublikowano 2019-05-30 12:42:43

Ten puchar jest nasz!

Ten puchar jest nasz! - zdjęcie

Klub Skata „Krajna” w Złotowie ma już trzyletnią tradycję potyczek w „śląskiego brydża” z klubem Westhavellander Asse, wywodzącym się z naszego miasta partnerskiego Rathenow. W dniach 18-19 maja na zaproszenie Burmistrza Rathenow złotowscy skaciści walczyli o zdobycie tego cennego trofeum w turnieju porównawczym.
Po dwóch porażkach ten rok w końcu należy do złotowskiego skata! Nasi zawodnicy w składzie: Ciepłuch Stefania ,Przybyłka Elżbieta, Szatkowski Leszek, Mitkowski Winfried, Bełka Jan, Kowalski Konrad i Bianga Edward ograli swoich rywali i z przewagą ponad 2000 pkt przywieźli do Złotowa puchar przechodni, który na rok zagości w ratuszu. Gratulujemy!
W czerwcu skat przyciągnie do Złotowa wielu graczy. 22 i 23 czerwca w hali Sparty odbędzie się Turniej Grand Prix Polski z udziałem około 250-280 zawodników z całego kraju. Organizatorem turnieju jest Klub Skata „Krajna” przy wsparciu Urzędu Miejskiego.
30 czerwca natomiast w Zaciszu przy ul. Wioślarskiej zostanie rozegrany turniej Grand Prix Pomorza, w ramach Euro Eco Festivalu 2019, gdzie do udziału zgłosiło się już blisko 60 zawodników.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner