Skład Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie
Grzegorz Kolera

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie

Mariola Wegner

Radni Rady Miejskiej w Złotowie w kadencji 2024-2029

Okręg Imię i Nazwisko Kontakt
1 - Bohaterów Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskie Curie Mariola Wegner m.wegner@zlotow.pl
2 - Juliusza Słowackiego 1 - 8, Melchiora Wańkowicza, Plac Wolności, Władysława Stanisława Reymonta. Stanisław Wojtuń  s.wojtun@zlotow.pl
3 - Bohaterów Westerplatte 12, Juliusza Słowackiego 9, Norwida bez nr 14. Tomasz Kopinke

t.kopinke@zlotow.pl

 

4 - Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara - Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna. Grzegorz Kolera g.kolera@zlotow.pl
5 - Bohaterów Westerplatte 13 i kolejne. Radomir Klaczyński

r.klaczynski@zlotow.pl

 

6 - Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem. Krzysztof Pilarski

k.pilarski@zlotow.pl

 

7 - 600-lecia, aleja Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1- 9.    
8 - Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna. Błażej Żelichowski

b.zelichowski@zlotow.pl

 

9 - al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny. Marta Ostatek

m.ostatek@zlotow.pl

 

10 - Bolesława Chrobrego, Dworzaczka, ks. Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna. Karol Wrzalik
k.wrzalik@zlotow.pl
11 - Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plutonowego Michała Robaka, Szkolna, Władysława Jagiełły. Mateusz Błażejewski

m.blazejewski@zlotow.pl

 

12 - Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1- 57, ks. dr Bolesława Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Władysława Brzezińskiego. Krzysztof Koronkiewicz 

k.koronkiewicz@zlotow.pl

tel. 500 080 601

13 - 8 Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, ks. Leona Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa. Łukasz Zgarda

l.zgarda@zlotow.pl

 

14 - Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Złota, Żeglarska. Marta Śliga

m.sliga@zlotow.pl

 

15 - al. Petera Josepha Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Michała Drzymały, Michała Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek. Karol Potapowicz
k.potapowicz@zlotow.pl

 

Ostatnia modyfikacja treści: 2024-06-05 09:23:58
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner