e-pocztówka ze Złotowa

e-pocztówka ze Złotowa
Kliknij, aby powiększyć plakat

Co przedstawia e-pocztówka i jak ją zrobić? 

Ławeczka Księdza Domańskiego to instalacja artystyczna. Instalacja obejmuje pomnik Księdza Bolesława Domańskiego, ławeczkę na której siedzi, przestrzeń dookoła kończącą się rabatami kwiatów. Instalacja jest zaopatrzona w  multimedialną funkcję – nagranie audio, funkcja odtwarzania jest uruchamiana za pomocą przycisku na ławce.

Upamiętnienie Księdza Patrona Domańskiego jest tematem instalacji – jest to postać bardzo ważna w aspekcie historycznym miasta Złotowa. Nagranie audio jest zarejestrowaną ścieżką dźwiękową z Kongresu Polaków w Niemczech w dniu  6 marca 1938 w Theater des Volkes w Berlinie. Nagranie składa się z dwóch części, w pierwszej „Pięciu Prawd Polaków” odczytanych prze dr Jana Kaczmarka - sekretarza generalnego i kierownika naczelnego Związku Polaków w Niemczech  w drugiej z odczytu programowego wygłoszonego przez Księdza Domańskiego.

1. Wchodzimy w przestrzeń instalacji artystycznej poświęconej Księdzu Domańskiemu przed Domem Polskim.

2. Siadamy na ławce obok pomnika Księdza Domańskiego.

3. Wysyłamy SMS o treści RODŁO na nr tel 519 61 30 61.

4. Patrzymy na budynek Urzędu Miasta w Złotowie i liczymy do 12 i się uśmiechamy.

5. Po kilkunastu sekundach przychodzi SMS z linkiem do niepowtarzalnej e-pocztówki z instalacją artystyczną Księdza Domańskiego.

Urząd Miejski w Złotowie udostępnia obraz zarejestrowany kamerą osobie, która wysłała SMSa. Administratorem danych w zakresie przetwarzania wizerunku osoby utrwalonej na zdjęciu przy instalacji artystycznej jest Urząd Miesjki w Złotowie. Zdjęcie należy pobrać na telefon lub komputer, pozostanie ono na serwerze 7 dni od jego wykonania.

 

 

Ostatnia modyfikacja treści: 2018-07-27 07:55:08
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner