Opublikowano 2019-05-30 13:09:02

Złotów Gminą na 5!

Kliknij, aby powiększyć plakat
Kliknij, aby powiększyć plakat

Złotów - Złote Miasto!

W warszawskiej Głównej Szkole Handlowej odbyła się już piąta konferencja Forum Gmin na 5! Z dwóch ostatnich edycji Gmina Miasto Złotów przywoziła prestiżowe wyróżnienia „Gminy na 5!”. 23 maja Burmistrz Miasta – Adam Pulit w stolicy odebrał nagrodę trzeci z rzędu!

Tym samym Złotów wszedł do prestiżowego grona Złotych Gmin na 5!, tym mianem w Polsce może poszczycić się zaledwie 16 gmin – nasze miasto znalazło się w tej elicie wraz z m.in. Człuchowem, Piłą, Gdańskiem, Poznaniem czy Toruniem.

Ranking został przygotowany przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Przeprowadzali oni badania poświęcone zachowaniom przedsiębiorczym gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Organizatorzy rankingu sprawdzali jakość komunikacji z urzędem poprzez stronę internetową oraz w bezpośrednim kontakcie przez tajemniczego klienta. Cała akcja była oczywiście utrzymywana w tajemnicy, aby oddać jak najrzetelniejsze wyniki.

Burmistrz Złotowa wziął również aktywny udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym przyciągania do miasta inwestorów, turystów i nowych mieszkańców oraz jak podnosić atrakcyjność inwestycyjną. Wśród prelegentów znaleźli się także m.in. przedstawiciele urzędów miejskich Gdańska, Gdyni czy Poznania.

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner