Opublikowano 2019-05-27 11:10:10

Wyróżnienia dla Złotowa

Perły samorządu 2019 - wyróżnienie dla Złotowa
Kliknij, aby powiększyć plakat

 

23 i 24 maja w Gdyni odbył się kongres Perły Samorządu 2019 wraz z galą wręczenia nagród dla najlepszych jednostek samorządowych w Polsce. Podobnie jak w zeszłym roku uczestniczyła w nim delegacja Gminy Miasta Złotów, w której skład weszły Panie Jadwiga Skórcz i Ilona Sawczuk-Kruk. Skarbnik Urzędu Miejskiego w Złotowie, Jadwiga Skórcz, w zeszłym roku została wyróżniona na gali tytułem Skarbnika Roku 2018.

Tegoroczna edycja przyniosła dla Złotowa dwie nominacje. Pierwsza, w kategorii „Perły Samorządu 2019” (miasto do 100 tys.), gdzie oceniana jest przede wszystkim jakość zarządzania i jakość życia mieszkańców. Druga, w kategorii „Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży” (miasta do 100 tys.), do której wybierane są samorządy wyróżniające się dużą aktywnością w aktywizacji sportowej najmłodszych. I to w tej drugiej kategorii Dziennik Gazeta Prawna przyznał nam wyróżnienie! Tym samym czwartek był ważnym dniem dla podsumowania zeszłorocznych działań złotowskiego magistratu.

Panie zarządzające finansami miasta wzięły również udział w szeregu paneli dyskusyjnych poświęconych problemom związanym z budżetem, gospodarką odpadami, transportem publicznym czy edukacją. Z pewnością wrócimy tam za rok!

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner