Opublikowano 2023-12-20 12:50:58

ZUS będzie zamknięty 22 grudnia

ZUS będzie zamknięty 22 grudnia - zdjęcie

 

 

 

ZUS będzie zamknięty 22 grudnia

 

W piątek, 22 grudnia wszystkie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą zamknięte. Tego dnia nie skontaktujemy się również z konsultantem Centrum Obsługi Telefonicznej. 22 grudnia jest dniem wolnym dla pracowników ZUS, za dzień świąteczny – sobotę, 11 listopada 2023 r.

 

Jeśli mamy jakieś sprawy do załatwienia w ZUS przed świętami, nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę – zachęca Marlena Nowicka – regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce - Warto wcześniej umówić spotkanie z ekspertem na konkretny dzień i godzinę. W ten sposób nie będziemy musieli czekać w kolejce  na obsługę. Możemy to zrobić przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS lub telefonicznie.

 

Z pracownikiem ZUS możemy także porozmawiać przez internet w godzinach urzędowania Zakładu,  podczas e-wizyty, czyli wideorozmowy. Więcej informacji na temat umawiania e-wizyt można znaleźć pod adresem https://www.zus.pl/e-wizyta.

 

Sprawy urzędowe można także załatwić bez wychodzenia z domu, poprzez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Przez 7 dni w tygodniu o dowolnej porze klienci ZUS mogą  poprzez PUE wysłać wnioski czy dokumenty do Zakładu.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner