Opublikowano 2020-02-12 08:26:44

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na spotkanie Baza Usług Rozwojowych

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na spotkanie Baza Usług Rozwojowych - zdjęcie

Chcesz pozyskać środki na szkolenia i rozwijać swoje kompetencje?

Powiemy Ci jak zacząć.

Przyjdź na bezpłatne spotkanie i poznaj funkcjonalności Bazy Usług Rozwojowych.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na spotkanie „Baza Usług Rozwojowych – jak z niej korzystać, jak się do niej wpisać”. Prowadzący szczegółowo opiszą funkcje bazy, poruszanie się po niej, dokonywanie wpisów. W drugiej części spotkania omówione zostanie wsparcie z Funduszy Europejskich na szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych.

Spotkanie odbędzie się w środę 19 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 do 12:00, w sali Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile przy ul. Grunwaldzkiej 2, sala szkoleniowa na parterze.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem. Grupa docelowa spotkania to osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej, a także przedsiębiorcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o czytelne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 lutego 2020 r. do godziny 12:00. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany przy rejestracji e-mail do 17 lutego 2020 r. do godziny 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile przy WARP
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: infoue-pila@warp.org.pl

Załącznikido pobrania na stronie organizatora: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/spotkanie-informacyjne-w-pile-o-funduszach-europejskich-na-szkolenia-baza-uslug-rozwojowych

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner