Opublikowano 2022-08-31 13:05:45

Przedsiębiorco! To właśnie Twój głos ma znaczenie!

Kliknij, aby powiększyć plakat

Szanowni Przedsiębiorcy z miasta Złotowa i Powiatu Złotowskiego,
Państwa opinia jako lokalnych przedsiębiorców stanowi dla nas najważniejsze źródło informacji na temat kondycji lokalnego rynku pracy. Od niej zależy rozwój miasta i dobrobyt naszych mieszkańców. W ramach Programu Rozwój Lokalny chcemy zgromadzić kompleksową wiedzę na temat potrzeb przedsiębiorców w zakresie dobrze wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o udział w badaniu lokalnego rynku pracy i Państwa potrzeb. Uzyskane odpowiedzi pozwolą nam zmodyfikować ofertę edukacyjną szkół Powiatu Złotowskiego, co może sprawić, że na rynku pracy pojawią się pracownicy z kwalifikacjami odpowiadającymi Państwa oczekiwaniom.

Urząd Miejski w Złotowie we współpracy z firmą Boundless Development przeprowadzi badania, zgromadzi dane, co pozwoli na stworzenie płaszczyzny wymiany informacji między edukacją a biznesem.
Znając specyfikę Państwa pracy i ogromne poszanowanie cennego czasu, przygotowaliśmy ankietę w formie online, która jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 5 minut.

LINK DO ANKIETY

 

Z wyrazami szacunku

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner