Opublikowano 2019-09-24 10:45:19

Rozpocznij działalność z Funduszami Europejskimi

Rozpocznij działalność z Funduszami Europejskimi - zdjęcie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Celem spotkania jest przybliżenie informacji o środkach z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności. Podczas spotkania zostaną omówione działania skierowane do osób wieku do 29 roku życia, do osób w wieku od 30 roku życia oraz osoby zagrożone utratą zatrudnienia lub zwolnione z przyczyn pracodawcy.

Spotkanie odbędzie się w środę 9 października 2019 r. w godzinach od 10:00 do 12:00, w sali Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile, przy ul. Grunwaldzkiej 2, sala szkoleniowa na parterze.

Spotkanie skierowane jest do każdego, kto chciałby dowiedzieć się lub pogłębić swoją wiedzę w zakresie funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o czytelne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail infoUE-pila@warp.org.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 października 2019 r. do godziny 12:00. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany przy rejestracji e-mail do 7 października 2019 r. do godziny 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile przy WARP
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: infoue-pila@warp.org.pl

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner