Opublikowano 2019-09-27 13:30:47

NOC ZAWODOWCÓW

Kliknij, aby powiększyć plakat

Data rozpoczęcia: 2019-10-04 17.00

Serdecznie zapraszamy na kolejną Noc Zawodowców 2019 Edycja 2.0 , która w tym roku odbędzie się w powiecie chodzieskim oraz złotowskim. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak.

Gospodarzem tego wydarzenia na terenie powiatu chodzieskigo będzie Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach, ul. Chodzieska 9, 64-800 Rataje. Partnerem będzie Starostwo Powiatowe w Chodzieży, Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży, Centrum Edukacji Zawodwej w Chodzieży, Cech Rzemiosł Różnych w Chodzieży oraz Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Chodzieży.

REGULAMIN_NocZawodowcow Rataje2019

Burmistrz Miasta Złotów i Miasto Złotów to partner „Nocy złotowskiej”. Wydarzenie będzie miało miejsce w tym samym czasie w Szkole Podstawowej nr 3 w Złotowie na ul. Królowej Jadwigi 54. Partnerami będzie również Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie, a także Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Złotowie.

Regulamin wydarzenia Noc Zawodowców 2019 Edycja 2.0 Złotów

Swoją ofertę zaprezentują również jednostki Samorządu Województwa Wielkopolskiego: Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie i Wielkopolskie Samorządowe Centrum Edukacji i Terapii w Starej Łubiance. 

Podczas Nocy odbędą się warsztaty zawodowe, które poprowadzą dla nas nauczyciele i uczniowie wybranych kierunków zawodowych szkół, prezentując kierunki kształcenia oraz pokazy specjalne – jako prezentacja efektów nauki. W ramach doradztwa zawodowego będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji oraz warsztatów z zakresu planowania kariery edukacyjno – zawodwej. Na uczestników czekać będą konkursy i gry z nagrodami oraz specjalna atrakcja na koniec spotkania. Regulaminy konkursów zostaną dostarczone do szkół wkrótce. Przewidujemy także wizytę Gości Specjalnych oraz Strefę Przedsiębiorców. Szczególnie zapraszamy RODZICÓW z dziećmi aby odwiedzili w piątkowy wieczór szkołę w Ratajach i Złotowie. Będzie dużo się działo.

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner