ZNAJDŹ WYDARZENIA

Miejscowość: Złotów
Miejsce: Aleja Piasta 26 (budynek ZDK)
Data rozpoczęcia: 2021-02-15 0:00
Data zakończenia: 2021-12-31 0:00
Organizator: Klub Abstynentów "Ostoja"

Konsultacje dla osób z problemem uzależnień (osoby: uzależnione, współuzależnione, DDA, ...) oraz dla ofiar i sprawców przemocy.

Miejscowość: Złotów
Miejsce: Złotowski Dom Kultury
Data rozpoczęcia: 2021-10-01 18:00
Data zakończenia: 2021-10-01 19:00
Organizator: Złotowski Dom Kultury

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety... Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?Zapraszamy serdecznie na spektalk w gwiazdorskiej obsadzie.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w biurze ZDK, oraz na BILETY24.

Miejski konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II dla klas III SP

Miejscowość: Złotów
Miejsce: Złotowskie Szkoły Podstawowe
Data rozpoczęcia: 2021-10-01 08:00
Data zakończenia: 2021-10-22 15:00
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Złotowie

Zapraszamy do uczestnictwa w Miejskim konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II klasy III Szkół Podstawowych z terenu miasta Złotowa. Święty Papież Jan Paweł II jest nieocenionym autorytetem dla każdego człowieka, a także jest Honorowym Obywatelem naszego Miasta! Etap szkolny konkursu odbędzie się w szkołach w piątek 1 października, natomiast etap miejski odbędzie się w parafii pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów w Złotowie we wspomnienie św. Jana Pawła II Do wygrania w etapie miejskim ciekawe nagrody. Zgłoszenia u Katechetów!

Miejscowość: Złotów
Miejsce: Hala Widowiskowo–Sportowa, ul. Bohaterów Westerplatte 9, 77-400 Złotów
Data rozpoczęcia: 2021-10-02 10:00
Data zakończenia: 2021-10-02 16:00
Organizator: Stowarzyszenie SATORI

Na zawodach zostaną rozegrane konkurencje kata indywidualne (układ ruchów), kumite (walki w systemie klasycznym bez ochraniaczy i sportowym z napięstnikami), kodachi (walki piankowymi mieczami) i sumo (walka do wypchnięcia lub przewrócenia przeciwnika).

Miejscowość: Złotów
Miejsce: Złotowski Dom Kultury
Data rozpoczęcia: 2021-10-15 18:00
Data zakończenia: 2021-10-15 19:00
Organizator: Złotowski Dom Kultury

Reportaż Jacka Hołuba pod tytułem „Żeby umarło przede mną" jest punktem wyjścia do pracy podczas rozpoczynających się prób do nowego spektaklu. Historie matek niepełnosprawnych dzieci, włożone są w szerszy kontekst stawania się rodzicem. Początkowa gra statystyk w budowaniu realizacji mężczyzn i kobiet, płynnie przechodzi w prawdopodobieństwo narodzin dziecka, którego zachowanie i wygląd odbiega od wszystkich przyjętych norm. Zaczyna się huśtawka emocji a co za tym idzie form języka teatralnego. Eksperymentalne metody inscenizacji zorientowane są na próbie wcielenia się, a co za tym idzie zrozumienia bohaterek reportażu, których każdy dzień jest próbą godnego życia. Powstaje tylko pytanie czy w kapitalistycznej rzeczywistości, kulcie idealnego ciała jesteśmy w stanie zrozumieć ich sytuację? Czy znajdziemy w sobie na tyle empatii, aby nie odwracać od nich wzroku?

Zapraszamy serdecznie na spektakl w wykonaniu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

Bilety w cenie 20,00 zł do nabycia w biurze ZDK, oraz na BILETY24.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner