Ogłoszenia i komunikaty

18 kwietnia 2018

Książka dla Seniora

Od 14 kwietnia do 14 maja Biblioteka Pedagogiczna w Złotowie będzie zbierać książki beletrystyczne i popularnonaukowe dla Pensjonariuszy Dziennego Domu Opieki „Senior – Wigor„
18 kwietnia 2018

Konferencja - zatrudnianie cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie zaprasza na konferencję "Zatrudnienie cudzoziemców w świetle obowiązujących przepisów i zmian wprowadzonych w 2018 r."
13 kwietnia 2018

Kampania antysmogowa

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przygotował kampanię informacyjną dotyczącą ochrony powietrza, a w szczególności wpływu zanieczyszczeń na zdrowie oraz przeciwdziałania nadmiernej emisji zanieczyszczeń do powietrza.
12 kwietnia 2018

Nadmierne korzystanie przez dzieci z urządzeń cyfrowych

Państwowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Złotowie wraz z Biblioteką Pedagogiczną w Złotowie zapraszają na konferencję pn. "Nadmierne korzystanie przez dzieci z urządzeń cyfrowych wpływ na rozwój oraz uzależnienie".
11 kwietnia 2018

Komunikat dot. jakości wody

Publikujemy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Złotowie w sprawie jakości wody do spożycia w Złotowie.
11 kwietnia 2018

Projekt grantowy "Zielona ławeczka"

"ZIELONA ŁAWECZKA" to ogólnopolski, prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.
06 kwietnia 2018

Europejskie badanie warunków życia ludności

Szanowni Państwo, Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, iż w okresie: kwiecień - czerwiec 2018 r. na terenie całej Polski przeprowadzane będzie Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności (EU-SILC).
04 kwietnia 2018

Nabór wniosków do LGD "Krajna Złotowska"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Krajna Złotowska" ogłasza nabór wniosków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
28 marca 2018

Szybki PIT

Rozpoczynamy akcję Szybki PIT Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT.
baner
baner
baner
baner