Ogłoszenia i komunikaty

20 czerwca 2018

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.
20 czerwca 2018

Głośna próba syren

Komunikat Burmistrza Miasta Złotowa o głośnej próbie syren
12 czerwca 2018

Fundusze Europejskie dla początkujących

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie pn. "Rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej z Funduszami UE".
23 maja 2018

Promowanie przedsięwzięć w naszym mieście

Chcemy, by Złotów był miastem atrakcyjnym, otwartym na działania organizacji pozarządowych, wspierającym aktywność mieszkańców, zapewniającym bogatą ofertę imprez kulturalnych, edukacyjnych i sportowych. Aby mieszkańcy wiedzieli w jakich wydarzeniach mogą uczestniczyć, a organizatorzy racjonalnie planowali swoje przedsięwzięcia niezbędna jest informacja...
13 kwietnia 2018

Kampania antysmogowa

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przygotował kampanię informacyjną dotyczącą ochrony powietrza, a w szczególności wpływu zanieczyszczeń na zdrowie oraz przeciwdziałania nadmiernej emisji zanieczyszczeń do powietrza.
11 kwietnia 2018

Komunikat dot. jakości wody

Publikujemy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Złotowie w sprawie jakości wody do spożycia w Złotowie.
06 kwietnia 2018

Europejskie badanie warunków życia ludności

Szanowni Państwo, Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, iż w okresie: kwiecień - czerwiec 2018 r. na terenie całej Polski przeprowadzane będzie Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności (EU-SILC).
31 stycznia 2018

Informacja o rekrutacji do przedszkoli

Publikujemy informację dla rodziców o zasadach dot. rekrutacji do przedszkoli w roku 2018/2019.
31 stycznia 2018

Zasady przyjęć do klas I w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Złotów

Publikujemy informację dla rodziców o zasadach dot. przyjęć do klas I w roku 2018/2019.
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner