Skład Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej
Krzysztof Żelichowski

Przyjmowanie interesantów: poniedziałek od godz. 14.30 do godz. 16.00,
Urząd Miejski w Złotowie, pok. nr 33

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Stanisław Wojtuń

Radni Rady Miejskiej w Złotowie w kadencji 2014-2018

Okręg Imię i Nazwisko Kontakt
1 Mariola Wegner m.wegner@zlotow.pl
2 Stanisław Wojtuń  s.wojtun@zlotow.pl
3 Henryk Golla h.golla@zlotow.pl
4 Grzegorz Kolera g.kolera@zlotow.pl
5 Krystian Cichański k.cichanski@zlotow.pl
6 Agnieszka Jęsiek  a.jesiek@zlotow.pl
7 Stanisław Pikulik s.pikulik@zlotow.pl
8 Krzysztof Żelichowski k.zelichowski@zlotow.pl
9 Krzysztof Kulasek k.kulasek@zlotow.pl
10 Zygmunt Muzioł z.muziol@zlotow.pl
11 Alicja Andrzejewska a.andrzejewska@zlotow.pl
12 Krzysztof Koronkiewicz  k.koronkiewicz@zlotow.pl
13 Roman Głyżewski r.glyzewski@zlotow.pl
14 Jerzy Kołodziejczyk j.kolodziejczyk@zlotow.pl
15 Anna Rogut a.rogut@zlotow.pl

 

Ostatnia modyfikacja treści: 2018-01-11 09:37:27
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner