Opublikowano 2019-09-13 12:19:12

Projekt Kostka 2019

Projekt Kostka 2019 - zdjęcie

Data rozpoczęcia: 2019-09-20
Data zakończenia: 2019-09-22

Projekt Kostka 

Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, czym jest Projekt Kostka, należy się wyjaśnienie, są to trzy dni wypełnione niesamowitą muzyką i tańcem, konkursami, uwielbieniem i inspirującymi spotkaniami.Wydarzenie to ściąga co roku do Złotowa setki młodych ludzi, aby doświadczyć siły wspólnoty, radości i rozwinąć swoje pasje. Mamy niezwykłego patrona - św. Stasia Kostkę, który przypomina nam, aby w życiu zawsze szukać "czegoś więcej"...

LUXTORPEDA, EXODUS15, specjalna aplikacja mobilna, zakonnica tańcząca hip-hop – to tylko niektóre spośród atrakcji, jakie przygotowali Misjonarze Świętej Rodziny, ich przyjaciele i wolontariusze w ramach tegorocznej edycji Projektu Kostka w Złotowie.

To jedyny festiwal hip-hopu chrześcijańskiego w Polsce.

Tym razem w dniach 20-22 września hasłem przewodnim będzie słowo „SUKCES”. Po raz trzeci młodzi raperzy powalczą o nagrody w konkursie PK HIP-HOP FESTIWAL, czas wypełnią też warsztaty, zabawa, modlitwa i oczywiście koncerty. Organizatorzy zapewniają darmowy nocleg w budynku Liceum Ogólnokształcącego oraz wolny wstęp na wszystkie wydarzenia!

Szczegółowy plan, opisy gwiazd i mapę możesz mieć zawsze w swoim telefonie – wystarczy pobrać aplikację „Projekt Kostka” (na Androida lub iOS).

 

 

 

 

 W tym roku gościć będziemy:
Luxtorpeda OFFICIAL
exodus 15
Anatom
MUODE KOTY
Lucas Vuitton Rzeszów - laureat PK HipHop Festiwal 2018
Estera Aleksandra Andrzejewska - warsztaty taneczne

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner