Opublikowano 2019-06-13 12:04:02

Pokaż nam jak żyć zdrowo

Pokaż nam jak żyć zdrowo  - zdjęcie

W niedzielę, 30 czerwca, w ramach Euro Eco Festivalu organizujemy Warsztaty Zdrowia. Chcemy podczas nich promować wśród mieszkańców i turystów zdrowy styl życia wpisujący się w markę Złotów. Wielkopolskie Zdroje. I nie chodzi tu wyłącznie o zdrowe odżywianie się czy aktywność fizyczną. Chodzi nam również o dbanie o własne ciało i wszystko co z nim związane – czy to poprzez fizjoterapie, masaże bądź akupunkturę, dbanie o zdrowie psychiczne, o pielęgnację ducha czy umysłu.

Jeśli masz dla mieszkańców miasta propozycje dotyczące zdrowia, wyglądu czy aktywności – dołącz do projektu!

Poprzez Warsztaty Zdrowia tworzymy niesamowitą okazję do pokazania się szerszemu gronu odbiorców, zaprezentowania na scenie przed setkami ludzi, wypromowania Waszego biznesu i Waszych umiejętności. Zupełnie za darmo udostępniamy Wam przestrzeń w granicach Półwyspu Rybackiego podczas największego festivalu w regionie – taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Skorzystajcie z niej i bądźcie częścią oferty zdrowia Wielkopolskich Zdrojów.

Zainteresowanych współpracą bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 67 263 26 40 wew. 44, bądź zgłoszenie się bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Złotowie do pokoju 35 do dnia 21 czerwca.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner