Opublikowano 2018-05-16 13:45:59

BEZZWROTNE DOTACJE na założenie własnej firmy!

BEZZWROTNE DOTACJE na założenie własnej firmy! - zdjęcie

BIURO PROJEKTÓW DOTACYJNYCH I AKTYWIZACYJNYCH zaprasza do skorzystania z BEZZWROTNYCH DOTACJI na założenie własnej firmy. 

Projekt dotacyjny „Twój biznes – Twoja przyszłość” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest udzielenie wsparcia osobom pozostającym bez pracy, które chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa wielkopolskiego.

W projekcie oferowane jest BEZZWROTNE WSPARCIE FINANSOWE do 45 200zł:

  • bezzwrotna dotacja na założenie działalności – 26 000 zł,
  • bezzwrotna pomoc finansowa na pokrycie bieżących wydatków do 1600 zł/m-c wypłacana przez okres 12 miesięcy prowadzenia firmy (12 x 1600 zł = 19 200 zł),
  • szkolenia oraz doradztwo w zakresie: napisania biznesplanu, założenia i prowadzenia firmy.

Zapraszamy do udziału:

  • osoby bezrobotne lub bierne zawodowo w wieku 30 lat i więcej,
  • osoby mieszkające na terenie powiatów: chodzieskiego, pilskiego, wągrowieckiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, złotowskiego,
  • w szczególności zapraszamy: kobiety, osoby o niskich kwalifikacjach, osoby powyżej 50 r.ż., osoby niepełnosprawne, osoby długotrwale bezrobotne.      

Jak zapisać się do udziału w projekcie?

Wypełnij formularz rekrutacyjny ze strony www.twojbiznes.wirpe.pl/dokumenty-do-pobrania i wyślij na adres Biura Projektu lub złóż osobiście w Biurze Projektu do poniedziałku 4 czerwca 2018 r. do godz. 16.00.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner